Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férjemnek szeretnék fémdetekto...

Férjemnek szeretnék fémdetektort vásárolni.Van olyan amit vízben is és szárazföldön is lehet használni?

Figyelt kérdés

Az igazság az,hogy kettőt találtam,az egyiknek nagyon jó kijezője van de az nem használható vízben,a vizesnek pedig gagyinak tűnik a “kijelzője”.

60.000ft körül tudnék rá költeni.Van valakinek tapasztalata melyik márkát válasszam?Ha linket tudnátok küldeni megköszönöm. Ezt néztem:

Dr. Jones, fémdetektor, 5 üzemmód, Ø 20 cm, max. 2 m, kijelző, hátizsák, fejhallgató

Vízálló ha esik az eső,de nem lehet vele patakban tóban keresni.Legalábbis nem írja.


2021. nov. 8. 08:20
 1/3 Anonimusz7 válasza:
Szerintem jófogáson keress, vagy üzletekben. De biztos vagy benne, hogy fémdetektort akarsz neki venni?
2021. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen.Évek óta szeretne
2021. nov. 8. 16:10
 3/3 Anonimusz7 válasza:
Oksa akkor a jófogást ajánlom.
2022. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!