Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szilveszteri bulival kapcsolat...

Szilveszteri bulival kapcsolatos kérdésben tudnátok segíteni? Sztori lent…

Figyelt kérdés

A sztori elején érdemes megemlíteni, hogy én az előző sulimból 4 lánnyal voltam nagyon jóban (összesen 5-en voltunk lányok) viszont az egyikkel eléggé összevesztem már egy jó ideje és azóta nem is beszélünk. Az ötös csoportból az egyik lány invitált meg engem egy szilveszteri buliba ahol ott lenne az a álny is akivel nem vagyok jóba mert ők ketten jóba vannak ugye. A lány aki csinálta a bulit a többi emberrel akik ott lesznek (összesen 5e rajtam kivül) napi szinten beszél velem amióta elballagtunk azóta nem. Nem tudom, hogy ti mit csinálnátok elmennétek a buliba vagy inkább töltenétek kettesbe a barátotokkal?

(kifelejtettem hogy a barátommal együtt hívtak meg és így nem tudjuk hogy mi legyen)

Negatív kommenteket légyszi kerüljük!

Köszönöm a válaszokat előre is❤️



2021. nov. 9. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek, hátha jóra fordulnak a dolgok. Aztán ha nem és nem érzitek jól magatokat, angolosan távoztok.
2021. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel!

Menjetek el, veszteni valód nem sok van.

Max eljöttök, ha nem érzitek jól magatokat.

2021. nov. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Alighanem szeretné a meghívótok, hogy béküljetek ki. Menj el a barátoddal együtt.
2021. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!