Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kolléganőm, akivel jóban...

Kolléganőm, akivel jóban vagyok, 2 hét szabadsága után bejelentette, hogy lombikozik, kész időpontokkal.Tudta, megbeszéltük, hogy év végén vesszük ki a szabinkat, van még 2 hetem. Mennyi esély van rá, hogy beültetés után tud jönni dolgozni?

Figyelt kérdés

37 éves, első lombik. Ketten visszük a boltot, természetesen ez nem lenne gond, ha többen lennénk. Mivel az időpontjai folyamatosan változnak, ezért már a 2. megbeszélt szabadságomat töröltük, nem tudok elmenni emiatt. Tudom, ez fontos és igyekszem támogatni, türelmesen állni ehhez, de így egyre nehezebb, s félek, hogy veszélyeztetett lenne vagy azt mondják neki, hogy nem dolgozhat már utána, nekem pedig oda minden tervem.

Mi is babát tervezünk egyébként.

Hogy szokott ez lenni?



2021. nov. 9. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudsz egy harmadik megbízható személy beállítani arra az időre?

Az én szememben mindkettőtök indoka jogos, de én a Te helyedben visszakoznék. Elképzelem, mennyire szeretné már a babát.

Viszont megemlíteném neki, hogy ha máskor már tudja a Te időpontodat, akkor

ne pont akkora fogadjon el magának időpontot.

2021. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Rajtunk kívül csak a főnök van, akinek millió más dolga van. Hát igen, tudom, nehéz helyzet, s tényleg neki ez most a legfontosabb. Viszont kissé átverve érzem magam, mert miután ő 2 hetet pihent, nekem esély sem maradt már szabadságra, ez önző dolog és jól esne, ha csak egy minimális bánást látnék rajta, de nem nagyon érdekli.

Tényleg, remélem sikerül neki, de hulla fáradt vagyok, erre a 2 hétre vártam egész évben, amit nagyon jól tudott.

Faramuci.

2021. nov. 9. 12:51
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy működik, de állítólag nem választhat, ha ott kell lenni, ott kell lenni.
2021. nov. 9. 12:52
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem válogathat az időpontok között ez így van.Mikor van szabad hely akkor mennie kell vagy csak következő hónapban mehet.

Miután meg lesz neki a beültetés már mehet dolgozni csak ne végezzen fizikai munkát tehát ne emelgessen nehéz dolgokat például,ne sportoljon stb.

Nálunk az orvos ezt mondja mindig

2021. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor jó, mert említette, hogy utána 2 hetet feküdni kell, illetve a leszívás után is napokig.

De köszönöm a választ, akkor hátha sikerül még idén szabadságra mennem, s mindneki boldog lesz végül. :)

Emlegetni szerencsére nem kell, az elkerülhető, ülő munka.

2021. nov. 10. 10:03
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem mondtak soha ilyet hogy feküdjek leszívás vagy beültetés után hanem hogy folytassam a hétköznapi életem kivéve sport vagy egyéb nehéz fizikai munka és nemi életet nem ajánlják.Akkor kell feküdni beülti után ha már többször volt vetélése de egésznapos fekvés akkor sem egészséges tehát legalább sétálni kell.Van ilyen ismerősöm aki már többször és több beültetésen is túl van és ő mondta nekem ezeket a dolgokat mármint ami a fekvést illeti.Ha ülő munka akkor mehet beültetés után nyugodtan
2021. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát pedig a leszívás után ma kiíratta magát 1 hét táppénzre.

Gondolom akkor beültetés után is elég valószínű lesz.


Köszönöm a segítő válaszokat!

2021. nov. 10. 17:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet fáj a hasa.Nekem is fájt utána.Igen,ki tudja magát íratni ha úgy érzi szükséges bár nem ezen fog a siker múlni mert már én is túl vagyok nem egy beültetésen és nem valószínűbb a siker az otthon maradás miatt de nyilván ha fáj a hasa vagy ilyesmi akkor szívesebben marad otthon az ember

Sok sikert neki!

2021. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöma valaszod, akkor úgy készülök erre a maradék időre az évben,lelkileg...

Remélem Neked sikeres volt végül! :)

2021. nov. 10. 19:04
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm!Remélem már végre siker lesz a vége!

Neked is sikerüljön mielőbb a baba😊

2021. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!