Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtalálni az...

Hogyan lehet megtalálni az ěletcélt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnezed a lehetőségeket és kiválasztod a számodra legszimpatokusabbat.
2021. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megtalálod a számodra legszimpatikusabb és legtesthezállóbb szakmát.

Indulónak, aztán ebből jön a többi, karrierút, esetleg egy cég, ha van pénz család stb.


Légy kreatív!

2021. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Nekem sincs életcélom. Csak bulizok folyamatosan, élvezem az életet.


Igaz, én már kamaszon megcsináltam az életemet, annyi pénzem van amennyit el se tudnék költeni, szóval megtehetem.

Ha valaki heti 5 nap robotol 8 órában hogy ne haljon éhen, már nem olyan könnyű :/

2021. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem egy olyan dolog, ami csak úgy az öledbe hullik. Ehhez rengeteg és komoly erőfeszítés szükséges, de leginkább a saját magad részéről. Ismerned kell önmagad, hogy miben vagy jó, tehetséges, mi az ami értékelhető és ennek alapján keresel magadhoz illő tevékenységeket, szakmákat, hobbikat. Ha ez mind megven, el fog kapni az életérzés és megtalálod a célod.
2021. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még lemaradt, de fontos hogy mindig új ingerek érjenek, új embereket tudj megismerni, mert általuk fejlődhetsz, rengeteget lehet tanulni mind a jóból, mind a rosszból.
2021. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tűzz ki magad elé valamilyen célt: diplomád lesz, utazni fogok, űrhajós leszek, erdész leszek... Aztán tegyél meg mindent, hogy ezt a célt elérjed.
2021. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De azt tudom ha nem találod meg akkor elsodor az élet. Én sosem találtam meg - így lett belőlem alkoholista...
2021. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!