Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magas zajtompítású füldugó?

Magas zajtompítású füldugó?

Figyelt kérdés

Olyan albérletbe költöztem egy csendes, madárcsicsergős vidéki házból, ahol a szomszédok fingását is hallani. Nem hangoskodnak, csak élik életüket, de minden egyes szavuk, lépésük, tettük kristálytisztán hallatszik. Velük kelek, velük fekszem, lassan többet tudok róluk, mint magamról. Emellett a falakhoz

hasonlóan az ablakaim is díszek, hangszigetelés nulla, és a hálószobáé egy forgalmas útra néz. Szépen lassan kezdek idegronccsá válni, mert nemhogy pihenni, de aludni sem tudok hónapok óta. A hálószobába be se megyek inkább lefekvésig (hogy aztán reggelig álmatlanul fetrengjek).


A költözés lesz a megoldás, tudom, de az még hónapokig nem

opció, nekem meg ilyen állapotok között annyi nem biztos, hogy hátra van.


A mostani alvást segítő füldugóm 25 db-ig tompít de kb olyan, mint halottnak a csók.


Nem érdekel az ár, nem érdekel, ha amúgy munkásoknak gyártják, de valaki tudna ajánlani magasabb zajcsillapítású füldugót?



2021. nov. 11. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Én alvászavar miatt sokfélét kipróbáltam már. Kb halottnak a csók volt a kifejezetten erre ajánlott típus is, meg az ipari zajszűrős is, amit egy gyárból hoztak nekem. 2 olyat találtam, ami ér is valamit. Az egyik az uszodába ajánlott, gyurmához hasonló fajta, de az meg morzsolódott, és elég sz.r volt a hallójáratomból szedegetni a darabkáit. Összességében legjobban a sima narancssárga 3M vált be. Ez sem szűr mindent nullára, de sokat segít.
2021. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!