Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mennyire tart most ettől a...

Ki mennyire tart most ettől a koronavírustól és ki mennyire szereti ha "leprásként" néznek rá?

Figyelt kérdés
Én itt a mi városunkba mindig gazt hallom hányan haltak meg meg koronavírus így meg úgy ez is meg az is bele halt bár szerintem legtöbben valami súlyos betegséggel éltek vagy volt aki oltást is kapott.Na de van egy ismerősöm az nagyon be van pánikolva,hogy hullanak az emberek ha valaki köhint az biztos koronás,ha valaki meghal az biztos koronában halt meg ha valaki csak furán néz az biztos koronás :) Szóval gépet szerelek náluk de már azt mondta utolsó mert nem nagyon szeret beengedni senkit mert ruhán,cipőn,hajon,testen mindenen beviheti az ember a vírust és én ugye néha járok itt ott,esküszöm úgy érzem már magam mint egy leprás,hogy húzzál már el mert biztos tele vagy koronával....

2021. nov. 12. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Idős emberek fejét nagyobb eséllyel tömi meg a propaganda, és fokozottan rettegnek. Egyszerűbb kerülni őket, mint bármilyen észérvet is felhozni. Ha pedig be volt oltva de rettegőként esetleg még maszkot is felvesz valaki más társaságában, és még így is fél, az ilyet hamarabb megöli a stressz mint a vírus.
2021. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na a leírásod pontos egy idősebb hölgynél szereltem ma gépet pont olyan ahogy leírtad :)
2021. nov. 12. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!