Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik egy pasi, de neki van...

Tetszik egy pasi, de neki van párkapcsolata..Néha ugy érzem tetszem, neki néha még azt, hogy utál . Pasik ha nektek tetszik, egy lány titokban akor annak mi a jelei ha közelébe vagytok? Mit csináltok?

Figyelt kérdés
Nem akarom őket elválasztani ..csak kivancsi vagyok hogy vajon tetszem neki.
2021. nov. 12. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem például szinte minden lány és nő tetszik, mert férfi vagyok (nem tudom, nekem is szól-e a kérdés, mert a megszólításban "pasik" szerepel). Ennek ellenére pont úgy viselkedem, mint más férfiak (vagy akár pasik) jelenlétében: semlegesen. Mert az, hogy tetszik egy nő, nem jelenti azt, hogy bármit is akarnék tőle. Még párkapcsolat híján sem, nem hogy benne.
2021. nov. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem csak ojan furcsán viselkedik a közelemben
2021. nov. 13. 00:21
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy zavarban van, mert az élete első nagy szerelmére emlékezteted. Vagy az édesanyjára. Az is lehet, hogy rossz szagod van, vagy a görbe orrodat találja mulatásgosnak, vagy nem akar megbántani azzal, hogy nevetségesen öltözködsz.

Egyébként tudtad, hogy mi, férfiak szeretjük - és nagyra értékeljük - az őszinte, egyenes beszédet? Odamész hozzá, megkérdezed.

2021. nov. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na ne én kérdezem meg? Hát inkább meghalok, mint hogy megkérdezem!
2021. nov. 13. 01:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha meg ilyen gyáva (vagy maradi) vagy, akkor ne foglalkozz vele.
2021. nov. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én büszke személyiség vagyok és nem szokásom rá nyomulni egy párkapcsolatban élő férfira meg amugyse ez nem gyávaság csak méltóság.
2021. nov. 13. 16:17
 7/12 anonim ***** válasza:
9%

Semmi köze a méltóságnak ahhoz, hogy szóba állj egy férfival. És nagyon torz világképed lehet, ha egy kérdést, egyszerű beszélgetést nyomulásként élsz meg.

A huszonegyedik században élünk, a nők már száz éve küzdenek az egyenjogúságért, te pedig szégyenként és megalázásként éled meg, hogy megszólíts egy férfit?

Nem is tudom, sírjak vagy nevessek.

2021. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy torz világképem van .De, én azt gondolom hogy a férfi kezdemenyezen.🤷
2021. nov. 13. 16:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Milyen kezdeményezésről beszélünk? Azt mondtad, nem akarsz semmit. Ideális esetben ő sem fog akarni semmit, hiszen kapcsolatban van. Akkor mégis mit akarsz?

Egyébként pont ezt neveztem fentebb maradinak: kezdeményezzen a férfi. Ez gyakorlatilag a sültgalamb várásának tipikus esete.

2021. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Semit se akarok csak elfelejteni.
2021. nov. 13. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!