Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha este titokban...

Mit tegyek ha este titokban szeretek gépezni és azt akarom hogy anyukám ne jöjön rá ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Vedd a fényerőt minimálisra
2021. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Mintha magamat és a testvéremet látnám 5 éve 😃 hát előny ha nem hangosabln zúg, nálunk pl. a laptop halkabb. Jó, ha a saját szobádban van a gép, nálunk a folyosón volt. Ha rád is van csukva az ajtó akkor szinte esélytelen, hogy meghallja, viszont az anyukáknak szokása megnézni, hogy a gyerek alszik-e már, így olyan 1 óránál többet nem hiszem h tudnál gépezni mielőtt rádtalál 😃 talan próbálj meg velük egyidoben lefekudni, jogy amint felkelnek, te is mehess a gép elé 😊😂
2021. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Van saját szobád? Belátni vagy behallani?
2021. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem muszáj akkor, én a helyedben elkerülném az este gépezést. Folyamatos bűntudat és hallgatózás hogy jön-e valaki kicsit élvezhetetlen é teszi szerintem a gépezést. 2. válaszoló testvére voltam! :) (vagyis vagyok)
2021. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Én vagyok az anyuka meg apuka, villanyoltás van 🤭

Amúgy tényleg jó a neten lógni, de elég alvásra mindig szükszég van! Szép álmokat! 🥰

2021. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!