Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki ismeri a crazyshit oldalt?

Kálvin Tamás kérdése:

Ki ismeri a crazyshit oldalt?

Figyelt kérdés

Miért vannak ilyen beteg dolgok ezen az oldalon?

Brutális gyilkoságok sokasága és ezt mind ki teszik és fel is töltik.Ezek az emberek nem félnek, hogy kegyetlenül gyilkolnak és még az arcukat is mutatják és emiatt börtönbe kerülnének? Nem értem miért ölnek ilyen kegyetlenül mire jó ez nekik? Lefejezések stb, kar,fej, láb levágások, élve égetés stb...



#gyilkosság #kegyetlen gyilkosság
2021. nov. 13. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Én ismerem,de ritkán keresem fel.A Bestgore oldalon sokkal jobb minőségű videók voltak de megszünt.
2021. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer én is néztem ilyeneket, mert kíváncsi voltam. Tényleg nem normális.

Viszont a szomorú nem az, hogy fent van a neten, hanem az hogy létező probléma és sérült, beteg hulladékkal van tele a világ...

2021. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

#2


nyilván nem keresztények véleményére voltunk kíváncsiak

de nyílván vannak nem normális dolgok ott, de vannak vicces ilyen compilationok is

2021. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen de a kérdésemre még mindig nem kaptam választ
2021. nov. 21. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
legális kiskapu, elég sokan nézik emiatt és ugye van pár reklám az oldalon
2021. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószíleg azok az emberek akik ezen az oldalon szerepelnek, már rég börtönben csücsülnek. Ha mi ilyen könnyen hozzá tudunk férni ezekhez a videókhoz, ne higyjétek, hogy a rendfenntartó szervek nem. Az ott szereplő videókat nem az "alkotók" töltik fel, hanem ezek többségében lekalózkodott rendőrségi anyagok.
2021. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!