Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés speedezni?

Milyen érzés speedezni?

Figyelt kérdés

Házibuliba (egy szorakozohelybe

keszultunk es oda alapoztunk) lege faradt voltam és az egyik sracot megkertem hogy fozzon kávét, a sajátját odaadta es mondta hogy igyak az ovebol. Sajnos így is tettem es nevetve kozolte hogy rakott bele speedet. A szorakozhelyre nem mentem be inkabb hazajottem. Ennek masfel oraja hogy megittam a kavet mos titthon vagyok. Olyan mintha valami hideget szoritananak a vadlimhoz es van hogy tikkelek es berandul mindenem plusz progok mint a szar. Most csak raparaztam es placebo vagy tensleg volt valami abban a kaveban? 17/f



2021. nov. 14. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Ha már így van ès benned van a cucc akkor engedd el magad első sorban. Ez lehet egy jó èlmèny is ha nem görcsölsz rá. Az agyad ilyenkor picit máskèpp működik amitől semmi fèle kèppen nem kell megijedni. Èlesebben láthatsz dolgokat,lehet olyan èlmènyed hogy rájössz dolgokra amiket eddig nem úgy láttál. Szóval csak engedd el magad. Mit gondolsz,menni fog?
2021. nov. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg azèrt hívd vissza a srácot ha tudod,hogy tènyleg rakott e bele. Ilyet mèg nem láttam,hogy kávèba tenne valaki.
2021. nov. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Ès igen,szokott ilyenkor fázni az ember. Megnövekedhet a pulzus ès leeshet a vèrnyomásod. Ha úgy kènyelmesebb takarózz be ès lazulj el.
2021. nov. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
87%
ott kellett volna maradnod, az első nagyon jó élmény lett volna és nem is paráztál volna rá ;)
2021. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!