Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet elzsibbasztani a...

Hogy lehet elzsibbasztani a karokat/lábakat?

Figyelt kérdés
Oké, hogy bizonyos testhelyzetekben sokáig töltött idő elzsibbasztja a lábfejet pl. De egy egész lábszár/comb el tud zsibbadni valamitől? Még sosem tapasztaltam. 😃

2021. nov. 14. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Tud, persze. Ha rossz pozícióban alszol el pl.
2021. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a két karommal sikerült ezt megcsinálni, de úgy hogy szinte már csak azt éreztem, hogy élettelenül lógnak. Megijedtem, hogy nincs bennük elég vér és ettől le kell majd vágni őket, ezért gyors mozdulattal legurultam az ágyról és felálltam, hogy folyjon beléjük egy kis vér...

Igazából a fejem alá raktam be őket. De ne próbáld ki!!! Nem hinném, hogy használ...ha idősebb lennék, akkor nem tudom mit csinálok, mert lehuppani a ágyról jobban fájna, viszont tényleg nem láttam más megoldást...

2021. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg mostanában olyan is volt, hogy túl nagy levegőt vettem és begörcsölt vagy a tüdőm vagy az egyik csont ott (ami nyilván hülyeség). Az csak 1-2 másodperc volt, mert a levegő teljes kifújása megoldotta a problémát. Lehet csak túltoltam...A bal oldalon történt, ezért nem hinném, hogy a gyomorsavtól. De azt sem gondolnám, hogy a szív volt, mert annál lejjebb.
2021. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vérkeringést kell(részben) megakadályozni.
2021. nov. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!