Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny más...

Miért vagyok féltékeny más lányokra?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki azt írná hogy beképzelt vagyok, nem, nem vagyok beképzelt tehat ezt így le szögezném. Szóval gyönyörű lány vagyok, minden második fiúnak tetszek, még sose volt olyan hogy valakinek nem tetszenék, sok lány is mondja, illetve kérdezi, hogy,,hogy lehetek ennyire gyonyoru? Visszont én mégis féltékeny vagyok minden második lányra, és rosszul vagyok ha a közelemben "Szép lány van" meghát szó szerint féltékeny vagyok, ez miért van?
2021. nov. 15. 18:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Elkap az ideg, bunkó leszek meg ilyenek..
2021. nov. 15. 19:02
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Szimplán feltünési viszketegséged van😂

Nem tudod elviselni ha nem te vagy a középpontban💁‍♀️

2021. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért álljon meg a menet! Ha társaságba vagyok, sose én vagyok a középpontban, tehát ne úgy képzeld ell, hogy társaságba vagyok, és rólam van a szó, arrol hogy én milyen szép vagyok meg ilyenek.. NEM! nem is nagyon szeretek középpontban lenni, inkább magamnak való típus vagyok, max van 5 barátom!
2021. nov. 15. 19:24
 4/9 anonim válasza:
Nem lehet hogy azért van ez mert mindenki mondgya neked hogy ilyen szép vagy meg olyan szép vagy, de ezt ők stabilizálják benned, de te magad nem gondolod? Tehát hogy mások véleményére építesz és így nincsen önkritikád, ezért tudat allat felidegesít ha más lány látsz, talán ez lehet.
2021. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én úgy vagyok magammal hogy szép lány vagyok, de azért messze a gyönyörűtöl, visszont mindenki más meg szó szerint meglepődik hogy milyen szép vagyok, (idegenek, rokonok, ismerosok) de igazából egyszerűen nem értem hogy ez miert van..
2021. nov. 15. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2021. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
És ez zavar?
2021. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rokonok, barátok, ismerősök nekem is azt mondják gyönyörű lány vagyok, mégsem vagyok így elszállva hogy bunkó leszek másokkal ha van mellettem más szép lágy
2021. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak addig érzed magad egyedinek? A belső tulajdonságaid meg nem túl kiemelkedőek?
2021. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!