Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek féltékeny azokra a lányokra akikkel a barátom találkozik/beszélget?

Figyelt kérdés
Mindig arra gondolok, hogy az a lány akivel épp találkozik vagy beszél jobb mint én, és akkor majd nem lesz rám szüksége, és elhagy stb, és sajnos tudom, hogy ha nem változtatok ezen akkor arra rá mehet a kapcsolatunk is.18L
2013. szept. 19. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit. Ha boldog, önmagadban is egész vagy, nem kell mindig arra gondolnod, hogy mi lesz ha...?
2013. szept. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz. Ha ezt csinálod egy idő után megunja a párod. És ahogyan írtad, velük BESZÉLGET viszont veled jár! Tehát akkor mi a gond egyáltalán? :)
2013. szept. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Dugj félre te is.


Vagy keress valami komolyabb problémát.

2013. szept. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ezzel én is így vagyok, a mai napig nem tudtam rájönni hogyan változtassak ezen...


19/L

2013. szept. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedj te is meg velük. :) Ha úgy látod egy lány szimpatikus neki, akkor mondd azt, hívja el a társaságotokba, akkor te is megismered és a lány is tisztában lesz a helyzettel, hogy te vagy.


Egyébként azt szokták mondani, nem attól kell félni, akiről mesél a másik, hanem akiről hallgat. :) Szerintem ez így is van. Ha beszél róluk, akkor valószínűleg nincs okod tartani tőlük.

2013. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát én próbálok nem az lenni.

De hát volt mikor az exével találkozott, és elfelejtett szólni...

És akkor most ne legyek rá féltékeny?:D

2013. szept. 19. 15:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, h én nem nézek ki jól, viszont azok akikkel beszél azok igenis jol néznek ki, és neki is tetszenek nyílván..
2013. szept. 19. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kisebbségi komplexusod van, akkor tegyél valamit, hogy jobban nézz ki. Járj el edzeni/futni heti 2x, sminkelj kicsit erősebben. Ezek a dolgok is segíthetnek, hogy jobban érezd magad a bőrödben.
2013. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ő is csak egy ember.. nem lehetsz te az egyetlen női ismerőse. Ha szeret akkor úgysem más lányok kellenek neki, nem kell aggódnod. Lazíts egy kicsit, tudom nem könnyű de inkább ne féltékenykedj fölöslegesen, máskülönben azt fogja hinni hogy nem bízol meg benne L/22
2013. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!