Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom leellenőrizni,...

Jocopapa kérdése:

Hogyan tudom leellenőrizni, hogy a lakásomba tudtom és engedélyem nélkül bejelentkezett-e valaki?

Figyelt kérdés
2021. nov. 16. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

A tulajdonos beleegyezése, minimum az aláírása, és személyes adatai kellenek hozzá.

Gondolom azért ilyenre emlékeznél.

2021. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olvasónk tudta nélkül jelentkezett be lovasberényi ingatlanába egy férfi [link]

"Van egy jó hírünk! Ha a tulajdonos tudomására jut, hogy hozzájárulása nélkül jelentkezett be valaki a lakásába, kérheti az illető kényszerkijelentését. Mégpedig illetékmentesen."

(bővebben lásd a linken)

2021. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1: hat azokat nem tul nehez am megszerezni, eleg 1x lemasolni a szemelyidet, alairast hamisitani meg meg konnyebb.


Tulajdonoskent azt lekerdezheted, hogy hany szemely van bejelentve az adott cimre. Hogy pontosan kik, azt nem adjak ki konnyen, ellenben ha tulajdonoskent v. haszonelvezokent ugy nyilatkozol, hogy tudomasod szerint a megadott szamnal kevesebben kellene hogy legyenek, kerheted a plusz szemelyek lakcimenek fiktivalasat.


[link] a konkret ugyhoz javaslom a 1818-at hivni, vagy chat-et inditani.

2021. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is most halottam, hogy valahova bejelentkeztek a tulaj tudta nélkül.

Abszurd.

Hogy lehet ez?

Állítólag tényleg van kényszer kijelentés. De állítólag bonyolult eljárás. És még a bűnözőt védi a jog.

2023. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!