Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vodafontól kaptam egy olyan...

Vodafontól kaptam egy olyan SMS üzenetet hogy "kártyád érvényesége 30 nap múlva lejár, ezzel telefonszámod kikerül a forgalomból", ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Nem volt még feltöltőkártyás számom, úgyhogy nem értek hozzá.
2021. nov. 16. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor fel kell tolteni nemi penzt, kulonben bukod a telefonszamot.
2021. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szóval csak tölteni kell rá, az nem gáz. Ha jól értem akkor ez kitolja az érvényességét, de mennyivel? 1-év,fél év, vagy kevesebb?
2021. nov. 16. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem kevesebb, két-három hónap.

Mikor töltötted fel ezelőtt? Abból ki tudsz indulni.

2021. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit töltesz fel rá.

Nézd meg az interneten, vagy menj be a boltjukba, ott is megmondják.

2021. nov. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb, ha személyesen intézed valamelyik boltjukban és megjegyzed a menetet.
2021. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Ott van a honlapjukon, csak annyit kellett írnom a netes böngésző keresőjébe, hogy voda feltölt. 0,43 másodperc alatt ott volt, hogy

• Online egyenlegfeltöltés – Vodafone

• Egyenlegfeltöltés – Vodafone

• Vodafone - Egyenlegfeltöltés otthonról – YouTube

• Magyar Posta Zrt. - Telefonegyenleg-feltöltés … Vodafone elektronikus mobilegyenleg-feltöltés: bármilyen összegben ...

• Mobil Egyenleg - egyenlegfeltöltés [link] Mobilegyenleg feltöltés: feltöltőkártyás vagy? Egyenleged gyorsan és egyszerűen töltheted, legyen akár T-mobile, Vodafone vagy Telenor kártyád.

stb.


Az első találatnál, a feltöltő összegekre kattintva, kiírta: 1000 Ft összegű feltöltés 𝟑𝟎 𝐧𝐚𝐩𝐨𝐭 ad hozzá a hátralévő felhasználhatósághoz, az efeletti összeggel történő feltöltés 𝟑𝟔𝟓 𝐧𝐚𝐩𝐨𝐭 𝐚𝐝 hozzá a hátralévő felhasználhatósághoz.


Nem kellett másnap késődélelőttig várnom a válaszra.

2021. nov. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem csak karikázott az oldal 10-15 percet és nem töltötte be, úgyhogy nekem várnom kellett késődélelőttig a válaszra.


Amúgy meg nyilván annyira nem sürgős, van még 20-on valahány nap hátra, úgyhogy ráértem várni.

2021. nov. 17. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!