Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elírtam az irányítószámot!...

Elírtam az irányítószámot! Így bem fogom megkapni csomagot? (Ausztria)

Figyelt kérdés

Rendeltem játékokat a gyerekeknek, de sajnos elírtam az irányítószámot. Pontosabban nem én, hanem automatikusan kitöltötte és a magyar lakcímünk irányitószámát írta be, én meg nem vettem észre.

Ausztriába vagyunk, ide szerettem volna a rendelést.

A város/házszám szerencsére rendben van.

Irtam az oldalnak, de azt mondták már postázták így ők nem tudnak mit kezdeni

Így nem fogom megkapni? Visszküldik vagy mi lesz a sorsa? (Előre lett kifizetve)


2021. nov. 17. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elméletben automata válogat. Ha Ausztriában létező PLZ-t adtál meg, akkor az automata szépen elküldi oda, ahol majd a postai alkalmazott megállapítja, hogy az bizony másik város. Szerencsédre nem Magyarországról van szó, ahol az alkalmazott valszeg reflexből ráragasztaná a címzett ismeretlent, jó esélyed van arra, hogy a postai alkalmazott megnézi, mi a címzésben szereplő helységhez tartozó helyes PLZ, és pár nap késéssel ugyan, de megkapod a csomagot.

Ha nem létezik olyan PLZ Ausztriában amit ráírtál, már a felvevő postán megteszik a korrekciót.

Persze benne van a pakliban, hogy suttyó ügyintéző néz a csomagodra, és visszaküldi a feladónak.

2021. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!