Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a gyakorin...

Hogyan tudom a gyakorin megváltoztatni ezt a beállítást?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az oldalt. Évek óta fent vagyok. Most elhűlve tapasztaltam, hogy belépéskor automatikusan kiadta az email címem és a jelszavam. /Utóbbit kipontozva/. Csak rá kell nyomnom a belépés gombra. Úristen! Az egész családom, a gyerekeim is használják a gyk-t! Tehát a gyerekem belép csak rányom a gombra és lát mindent ami kérdésekre anyuka /ÉN/ válaszolt illetve amiket kiírtam. Kitöröltem szinte mindent! A figyelt kérdéseknél még a törölt pl. 3 évvel ezelőtt kiírt kérdéseim is szerepeltek. Bár nincsenek 7 pecsétes titkaim de azért bizonyos női dolgokra vonatkozó kérdésekhez semmi köze a gyerekeimnek. Tehát a kérdésem hogyan tudnám visszaállítani, hogy én írom be a jelszavam amikor belépek? Én nem kértem ezt a szoláltatást, miért csinálta ezt velem a gép?
2021. nov. 18. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem az oldalak csinálják, hanem a böngésződ. Az van beállítva, hogy ajánlja fel a belépési adatok megjegyzését, és az lett nyomva az első bejelentkezésnél, hogy tegye meg. Ezért van a böngészőben elmentve az adat, ezért ajánlja fel azt a szövegdobozban vagy épp léptet be automatikusan. Ez nem a weboldalak szolgáltatása, így nem is a neten kell beállítani ezt.


A böngésződ beállításaiban kell a mentett jelszavak közül törölni a megjegyzett adatokat, majd az oldal használatának befejezésekor nem elég bezárni a lapfület vagy a böngészőt, hanem ki kell jelentkezni az itteni fiókból. Ekkor fog a böngésző legközelebb a bejelentkezőoldalra vagy főoldalra dobni, és nem léptet be magától.

2021. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Az első válaszolót kiegészíteném azzal, hogy amikor a böngésződ kitölti adatokkal a szövegmezőket, általában a címsorban (A bővítmények mellett, ahol a link is van és ahol keresni is lehet) megjelenik egy kis kulcsikon. Ha arra rákattintasz, törölheted az elmentett bejelentkezési adatokat.


Ha nem jelenik meg, akkor jobb felül három pötty, csík stb > Beállítások > Jelszavak és biztonság, esetleg szinkronizálás, mentett adatok stb fülön ott lesz az összes lementett jelszó / email páros.


Egyébként minden oldalnál elmentheted a bejelentkezési adatokat, szóval lehet, hogy a Facebook-odba is beléphetnek. Érdemes egy külön felhasználói fiókot létrehozni a számítógépen.

2021. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!