Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt meg lehet tenni YouTube...

Ezt meg lehet tenni YouTube premiummal?

Figyelt kérdés
Azt meglehet tenni hogy veszek YouTube családi prémiumot amibe ugye 5 embert lehet meghívni rajtam kívül pl kollegaimat meghívom es a premium 2690 forint es toluk havonta elkerek egyenkent egy ezrest es lenne egy kis profitom nekik meg megéri havonta 1000 forint
2021. nov. 18. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a Youtube oldaláról nem látják, hogy te milyen módon szeded össze a pénzt a havidíjra, megdolgozol érte vagy az utcán koldulod össze, vagy többen beszálltok. A rendszer azt látja és várja el, hogy a megadott kártyáról beérkezzen a fordulónapon a havidíj, és ennyi. A körülményeit már te teremted meg, és természetesen jobban megéri szétosztani több ember között az árát. Erről a rendszer nem tud és nem is kell tudnia.
2021. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Feltételekben benne van, h egy háztartásba kell hogy legyetek, vagyis egy IP címről.. Nem tudom mennyire ellenőrzik, vsgy veszik komolyan ezt.
2021. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egy háztartás még ugyanabban a lakásban sem feltétlenül jelent közös IP címet és a YouTube nem is próbál ilyet számon kérni, a felhasználási feltételeikben sem hiszem, hogy van bármilyen utalás IP címre.

Azt sem ellenőrzik, hogy ugyanazon a lakcímen lakik-e mindenki. Én pl. totál máshova vagyok bejelentve, mint a család többi része, de ismerek olyan családokat, akik akár több külön országban szétszóródva élnek és használják ugyanazt a Premium előfizetést.


Akár vezetékes net is lehet több bekötve egy háztartásba, minimum az okos tévé simán mehet más hálózaton, mint a számítógépek. Mindenkinek van legalább egy mobil eszköze külön-külön IP-vel, amit időnként akár még otthon is mobilneten (vagyis más IP-n) használnak. Ráadásul az otthonukat is rendszeresen elhagyják az emberek és használnak más-más hálózatokat munkahelyen, iskolában, közlekedés közben.


Én most egy vonaton száguldok az ország másik végébe, a család többi része meg 3-4 más helyen legalább 4-5 féle eszközön jó eséllyel 4-5 féle különböző IP címről használja a YouTube Prémiumot.


Azt viszont valószínűleg hivatalosan tiltja a YouTube, hogy továbbértékesítsd a szolgáltatásukat. Pláne, hogy haszonszerzésre használd (vagyis többet kérj érte, mint az előfizetés részaránya). Persze, ha nem jelentenek fel érte az ismerőseid, akkor aligha képesek kideríteni és nem valószínű, hogy akár csak próbálnának nyomozni utána. Nekik az a fontos, hogy minél többen előfizessenek és legyen bevételük.

Ha esetleg idegeneknek hirdetnél ilyen szolgáltatást, akkor lehet, hogy már ügyet csinálnának belőle, de amíg szűkebb körben marad, addig nincs mitől félned - azon kívül, hogy esetleg elfelejtik/nem akarják kifizetni neked, amiben megegyeztek.

2021. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!