Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Jófogás másnak is visszadobj...

A Jófogás másnak is visszadobja a hirdetéseit indokolatlanul mostanában?

Figyelt kérdés

Teljesen szabályosan hirdetek, mégis "hirdetése így nem jeleníthető meg" üzeneteket kapok. A leggyakoribb, hogy azt hiszik nem a termék van a képen, pedig valós fotó van róla és nem katalóguskép. Olyat is kaptam, hogy "valótlan ár", de hogy az 1200Ft-ért hirdetett ruhán mi a valótlan ár... Most pl ezt kaptam:

"Hibás hirdetési szöveg Sajnos hirdetésed szövegében vagy az általad megadott telefonszámban hibát találtunk. Kérjük, a magyar helyesírásnak megfelelően javítsd a hirdetés szövegét, illetve kerüld a helytelen, ide nem illő kifejezéseket. Amennyiben árral együtt töltenéd fel hirdetésed, kérjük az ár mezőben bruttó összeget szerepeltess. Továbbá ellenőrizd, hogy a telefonszámod helyesen adtad e meg." Amúgy megnéztem és nincs benne hiba.



ápr. 27. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom AI csinálja ezeket... Ebből is látszik mennyire megbízható.
ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Harangozó Csaba ***** válasza:
Nekem is visszadobja azt a hirdetésemet, amelyben kb. 20 db hasonló könyvet hirdetek, azzal a szöveggel, hogy "Egy hirdetés - több termék". S ami baromság, hogy előtte hónapokig, évekig nem volt gond vele :-( A Jófogás az egyik legrosszabb hely, ahol hirdetni lehet, de sajnos nem lehet megkerülni, mert a legnagyobbá vált...
ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem AI csinálja, ellenőrzik. Külön hirdetésben kell fölrakni mindent ha más az áruk. Főleg ruháknál tapasztaltam én is hasonló szövegekkel visszadobott hirdetéseket.
ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KissFranci válasza:
Nekem nincs tapasztalatom a Jófogással de a legjobbszívvel tudom ajánlani a Vaterát, nekem nagyon bevált ez a felület, imádom, egyszerű, praktikus, megbízható és pörög az adás - vétel.
máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!