Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondja ezt, hogy itt...

Miért mondja ezt, hogy itt nem önmaga?

Figyelt kérdés
Van egy fiú unokatesom, akinek az apja roma, az anyja pedig magyar, mi németországba lakunk, és ő is ki jött ide dolgozni, itt lakik velünk egy házba, és nekem egyik kedvenc rokonom őszintén szólva, mindent meg tudok vele beszélni, segítőkész, stb stb.. visszont azt mondta hogy köztünk nem tudd önmaga lenni, mi máshogy viselkedünk, meg ilyenek, de én nem értem.. meg egész végig magyarországot hajtogatja hogy ilyen jó.. olyan jó, oke én megértem neki ott van a családja, barátai meg minden, de akkor miért van itt németbe? Nekem azt mondta hogy azért mert itt jobb a pénz keresett.. de én úgy lennék vele hogy inkább kapjak pár ezerrel kevesebbet minthogy "szarul" érezem magam.. tudom hogy nekem minden másabb mint neki, hiszen én első osztály óta németországba vagyok, es itt érettségizem meg stb.. tehát nekem minden másabb mint neki, de így tényleg nem értem... azt is mondta hogy az is a baja, hogy 20 éves de még nincs barátnője, de "magyarba tuti találna" meg stb.. de rengetegszer mondja hogy köztünk nem tudd önmaga lenni, mert mi máshogy viselkedünk, tudni kell rólunk hogy nagyon csendes, nyugodt család vagyunk, viták sincsenek meg semmi ilyen. Azt is mondta hogy itt nincsenek haverjai, mint magyarba, és megértem mert én mégiscsak lány vagyok, és egy haver az mégiscsak egy haver, elhiszem hogy hiányzik neki a buli.. ez az amaz.. de nem értem akkor miért nem megy haza? Ti mitcsinálnátok a helyébe?
2021. nov. 19. 17:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Említette hogy magyarba sose volt otthon, haverjaival volt, csajozott, bulikba járt, itt meg szinte otthon van egész nap, és "valamiért.. nem tudd köztünk önmaga lenni" mert nem egy társaság velünk..
2021. nov. 19. 17:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Leírtad a kérdésedben, hogy miért nem önmaga köztetek.

Azért, mert mások vagytok mint az otthoniak, más a közeg, amiben él köztetek. Ha nem tud csajozni, az alighanem a hiányos német nyelvtudásából fakad, mert talán fél, hogy kinevetik. A pénz viszont jól jön neki, amit megértek.

Mi lenne, ha elvinnéd egyszer a barátnőidhez, ahol azok barátai is ott lesznek. Közöld velük, hogy nem jól beszél németül, de szeretnéd, ha szeretettel fogadnák őt.

2021. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megprobálom ezt a barátnős témát, de ha nem megy akkor?
2021. nov. 19. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátnőid/barátaid aligha lesznek ellene. Őt kell meggyőznöd arról, hogy ki akarod őt zökkenteni a magányából. Fiatal, hát akkor szórakozzon!
2021. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valahogy megprobálom tényleg.. de ő akkor is csak a magyarország, meg az ottani haverjai, de mikor mondom neki, hogy akkor menjen haza magyarba, azt mondta hogy "dehogyis normális vagy" meg ilyenek. 1 évbe 2szer jár haza, nyáron 1 hónapra, illetve télen 2/3 hétre, De akkor ezt hogy gondolta hogy majd 1 évbe kétszer lessz "boldog?"
2021. nov. 19. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!