Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » VIII kerület Dankó utca...

VIII kerület Dankó utca mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Olvastam róla, és szinte csak rosszakat írtak, de úgy hallottam hogy az elmúlt pár évben sokat változott jó irányba. Nem messze lenne onnan az egyetem ahová járnék, és ott néztem egy albérletet. Mennyire biztonságos hely fiatal nőként? Akár este is? Köszönöm előre is a válaszokat.21/l

2021. nov. 19. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hujjuj. Gondold át még egyszer.
2021. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ott érezni a dögszagot.
2021. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nappal biztonságos, de nem egy lélekemelő környék. Persze, az olcsó albérlet vonzó lehet, de egyben figyelmeztető is. 21 éves egyetemistaként nyilván nem fogsz esténként otthon ülni, de éjjel ne nagyon mászkálj egyedül a környéken (egy fiú legalább legyen veled). Bár a rendőri jelenlét is nagyobb a nyóckerben, de nem állhatnak ott minden utcában.
2021. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első kettő válaszoló, ki tudnátok fejteni kicsit bővebben?

3-as, köszönöm a segítőkész választ.

2021. nov. 20. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott van az a hajléktalanszálló. Ha az én gyerekem lennél, nem engedném hogy oda költözz.
2021. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!