Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy nő jó nő? Egy...

Mitől lesz egy nő jó nő? Egy molett nő is lehet az?

Figyelt kérdés
Vagy minimum tökéletes alak kell a 'jónőséghez'?

2021. nov. 20. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Kinek mi tetszik, de általában a vékonyabb nőket tekintik annak. Szó nincs tökéletes alakról, mert az is szubjektív.
2021. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Számomra az a jó nő, aki pontosan tudja, hogy nem a külseje lesz alapján lesz igazi nő. Akinek olyan kisugárzása van, hogy nem tudok megmaradni mellette anélkül, hogy akaratom ellenére, ne kalandozna a fantáziám vele kapcsolatban.:)
2021. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Olyan fura,hogy a jó nő témánál legtöbb ember csak a külsőségekre tud gondolni.

Pedig ha arról beszélünk hogy milyen egy jó kocsi,akkor a külsőség legtöbb esetben sokadrangú.

Persze nem azoknak az embereknek, akinek 4-5 kocsi áll a teremgarázsban,hanem az átlag emberek.

Legtöbbször a megbízhatóság a legfontosabb.

De hát sok ember rohangál csillivilli bömbivel, csak életében nem tankolta tele...

2021. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A "jó" helyett szerintem helytállóbb jelző a kívánatos, - nem lesz jobb a lelke és semmilyen egyéb adottsága egy nőnek attól, hogy vágyakat ébreszt a külleme bizonyos férfiakban!

Innentől kezdve nem információ, hogy minden férfi számára mást jelent az, hogy "jó", - azaz kívánatos - egy nő.

Én a teltkarcsú idomokért vagyok oda. Szeretem, ha nem gusztustalan mértékben van elhízva egy nő, ugyanakkor nem üres a tenyerem, ha hagyja, hogy kezelésbe vegyem. Mindezek ellenére nem nézek ferde szemmel azokra a férfi társaimra, akik bármelyik irányba és bármilyen szélsőségekben gondolkodva tér el az ízlése az én "etalonomtól". Speciel, fontosabb számomra egy nő igényessége, intelligenciája, mint hogy "világszépe" legyen, - vannak olyan férfiak is, akiknek meg a küllem a mérvadó (akár annak a terhére is, hogy "rohadt" a lelke a választottjuknak).

Különbözőek vagyunk.

2021. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Egy molett nő is lehet jó nő, de csak annak a szűk rétegnek, aki a molett nőkhöz vonzódik.

Ez a férfiaknak egy nagyon szűk rétege, de azért vannak páran.

2021. nov. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
69%

5#

Ez a réteg nem olyan szűk...

Hidd el nekem!

Egy molett nő. :)

2021. nov. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Aranyos vagy 6 oska.

Lehetséges, hogy igazad van, ezt végül is csak azok tudhatják tutira, akik ebben érintettek.

Én azt tudom 100% ra, ami engem érint, és ez a következő. :

A túlsúlyos, aránytalan, pocakos férfiak, egyáltalán nem érdeklik a nőket.

/Szerencsére már nem vagyok érintett. /

Ezt tutira tudom, a neten lévő különböző társkeresők, és szexpartner keresők is alátámasztják ezt.

No persze. Kivételek mindig voltak és lesznek is, ebbe nem érdemes bele menni.

Az én lakókörnyezetemben is van egy furcsa párocska.

A férfi kb 60-70 kiló, a nőcike meg olyan 120 körül.

De láttam már ilyet fordítva is. 🤷‍♂️

5#

2021. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

5#

Köszönöm barátságos válaszodat!:)

Fontosak az arányok,a jellem,az összkép.

Úgy tűnik,nálam rendben vannak...:)

2021. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, talán ez a legfontosabb.

Ezért dőlnek el a netes ismerkedések.

Az összképet, a kisugárzást, a kedvességet, azt csak az életben látni.

A neten csak a számokat látod, azt, hogy milyen ember van mögötte, azt sosem.

Örülök, hogy te rendben vagy önmagaddal, és megtaláltad a párod.

Én még sajnos nem, de dolgozok rajta nagy erőkkel, de sajnos nem könnyű.

7# 55F

2021. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy gondolom,a molett nők is tudnak tökéletesek lenni.Nekem kifejezetten tetszek a teltkarcsú nők.(ami nem összekeverendő a kövér nőkkel.)A molett nőknek általában jók a testi adottságaik,nagyon jó a kisugárzásuk.
2021. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!