Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakiböl vérfarkas?

Mercenary555 kérdése:

Hogyan lehet valakiböl vérfarkas?

Figyelt kérdés
A hagyományos "egy kétméteres kétlábraált farkas megharap" szituációt leszámitva hogy lehet valakiből vérfarkas.

#könyv #farkas #vérfarkas #Népi legendák #Vérfarkassá válás
2021. nov. 22. 07:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg ha anyád ember,apád farkas.
2021. nov. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadra húzol egy farkas bőrt,és iszol egy farkas lábnyomából
2021. nov. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy, de elmeorvosok elérhetőségét meg tudom adni, ha érdekel.
2021. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom egy könyvbhöz kell neki, nem kell mindjárt másra gondolni...


Amit tanácsolni tudok, hogy jó legyen a sztorid, hogy vonatkoztass el egy kicsit a hagyományostól. Nem kell minden áron úgy történni ahogy sok más helyen. Légy merész találj ki újat, de azárt hihető is legyen. ^^

2021. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3 olvasd el a kereső címkét!

Kérdező a legendák szerint igy

VérFarkas harapás

VérFarkas vérét meginni

Farkas labnyomabol inni vizet teliholdkor

Farkas szőrmét viselni teliholdkor

Átok útján ami lehet boszorkány vagy maga isten (pl Zeusz meg átkozta lycaon-t és farkasember lett)

Valamint romolus és Remus is mondhatni farkas emberi erővel rendelkeznek mert csecsemő korukban egy női farkas gondozta szoptatta őket (ők mars/ares isten fél isten gyermekei voltak mars őrző állata pedig a farkas többek között)

2021. nov. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A kérdésem arra vonatkozik hogy a filmekböl és könyvekböl ismert harapásos módon kivül mik léteznek még. Máshogy szeretném me közelíteni a témát.

2021. nov. 26. 10:22
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6 ezek a módszerek vannak mitologiailag ha te valami mást szeretnel akkor az mar fantázia lesz
2021. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vonatoztass el egy kicsit a filmektől, könyvektől
2021. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8 és 4, én ép azt szeretném tenni ojan lehetöségek is érdekelnek amik könyvekben filmekben vagy az apád által egyszer elmesélt estimesében volt, de ha oda teszem ako azonnal mindenki a csot és hamu-t irná vagy az alkonatot. Tapasztalat, hijab irod le mégis küldenék.
2021. nov. 28. 18:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor rossz olvasoid vannak (és helyesírásod...) Én is elvonatkoztattam a vámpíroknál, és egyszer se szólták le. Nem kell foglalkozi az ilyenekkel.
2021. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!