Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok rosszul egyből...

Miért vagyok rosszul egyből oltás után?

Figyelt kérdés

A mai nap beoltottak, Pfizer vakcinával, és kb oltás után 5 perccel elkezdtem émelyegni, kicsi hányinger, nagyon melegem lett, kicsit remegtem, és szédülés. Az oltás helyén valamiért 2 “seb” is van, valamiért nekem jobban vérzett, mint a szüleimnek, vagy barátnőmnek, nekik a helye se látszik az oltásnak, nekem meg 2 pontban is.

16/F


2021. nov. 22. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Mert a csip mellé még kábítószert is beléd nyomtak.
2021. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Vámpírnál jártál? Csak egyet szúrnak, nem vérzik. Piros lehet a környéke és fájhat is.

Meddig tartottak ott? Pont az ilyen panaszok miatt nem engednek el azonnal? Egyébként 1-2 napon belül akár láz, meg mindenféle panasz is lehet. Az immunrendszer dolgozik.

2021. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Panikroham, hipochondria. Az oltas mellekhatasai altalaban 1-2 nap alatt jonnek ki, 5 perccel az oltas utan nem.


Amugy ugyanezeket elmondtad a novereknek is a kotelezo 20 perces varakozas alatt, vagy esetleg az elmult 10 percben talaltad ki elejetol a vegeig?

2021. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek vérvételtől ugyanezek a tünetei.

Hajlamosak elájulni is.

Félnek, rettegnek, ez a következmény, de nem tehet róla..

2021. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichés rosszullét..
2021. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!