Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én szoktam sírni?

Csak én szoktam sírni?

Figyelt kérdés
Általában mikor olvasok valamit és Pl meg hal valaki akkor elezdek sírni. Normális ez?

#sírás #Olasás
2021. nov. 24. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez azt jelenti, jó a beleérző képességed. Légy rá büszke!
2021. nov. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek.Komolyan. (én már nem is emlékszem mikor bántott meg annyira valami hogy könnyeztem miatta)
2021. nov. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Havonta sírok mikor megjön a fizetés...
2021. nov. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én legutóbb 2021. Október 24.-én sírtam utoljára, amikor meghalt apum unokatestvérének az unokája. 2 évvel volt csak fiatalabb tőlem. Azelőtt 2010-ben sírtam még utoljára.


23/F

2022. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Még a 4-es vagyok.


Inkább jobb és teljesen normális dolog, ha ilyeneken, ami tényleg szomorú dolog, ezeken legalább sírsz. Mert legalább át tudod érezni más fájdalmát.


Van ennek jóval, de jóval rosszabb fordítottja, még pedig, ha valami szomorú és rossz dolog, valaki nem sír, hanem valakit a nevetőgörcs kap el, azaz nevetéskényszerben szenved, amit nem tud az illető kordában tartani és sajnos erről nem tehet.

Na erre inkább mondom, hogy ez rosszabb és nem normális dolog, mint az, ha valaki sír a rossz és szomorú dolgokon.

2022. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!