Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem szoktam sírni a...

Miért nem szoktam sírni a filmeken se de nagyon máson se?

Figyelt kérdés
ez normális dolog? Láttam a titanicot, Forrest Gump-ot, sok más filmet amin sírni szoktak, és egyiken sem sírtam. Valahogy úgy érzem hogy jó, szomorú, de azért miért sírnék rajta? Meg semmi máson sem nagyon sírok, csak olyanokon amik velem kapcsolatosak :( Pl hogyha úgyérzem nem szeret senki meg ilyenek. Akkor most ilyen önző vagyok? VAgy ilyen gátak vannak bennem? Az az igazság, hogy hozzám közeli embert szerencsére még nem veszítettem el, csak amikor nagyon nagyon kicsi voltam, a családommal is minden ok, szóval ilyeeken sincs okom sírni.. És tudom hogy valamilyen szempontból szerencsés vagyok, de úgy érzem hogy kimaradt így valami, meg ilyen érzelmileg roncs vagyok vagy nemtudom 15/l
2010. jan. 6. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, soha semmin nem sírtam. Aztán - most lesz két éve - történt velem egy borzalmas eset, illetve nem is velem, de mégis benne voltam, na mindegy hosszú, és azóta teljesen megváltoztam. Ma például Zséda: Mennem kell tovább számán pityeregtem el magam.


25/L

2010. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

El sem hiszed mennyire cserélnék veled.Én szinte mindenért sírni tudnék.Ha rámkiabál apum,olyan filmet nézek...esetleg olvasok valamit rögtön elbőgöm magam az érzelgős részeknél.Szivesen változtatnák ha lehetne.

Szerintem nem vagy érzéketlen,csak erős a lelki világod.:)

De néha egy kis sírás belefér :D

2010. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

énis detto ugyanigy vagyok...pl titanicot meg forestgámpot én végignevettem..viszont nagy autórajongó létemre a felpörgetvén elsirtam magam amikor a Memonak balesete volt:(

amugy az olyan dolgokon amiken te sirsz mindenki sir néha..énis szoktamxD aztán kiröhögöm magam..egyensulyba hozom az idegrendszerem:Dszal nincs gond veled..csak annyi hogy fel tudod fogni hogy mi a fontos(mint pl az érzéseid) és mi az ami miatt nem kel sirni(mint pl hogy aleonádró diakárkicsoda elájcca hogymeghal érted):D

2010. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jah igen elözö vok 14/L
2010. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok! sosem bírtam elsírni magam! pl.: amikor oroszlánkirályba meghalt Mufasza nem bőgtem. pedig kb.: 8 évesen láttam. Tabáni István amikor énekelte a "Fényév Távolság" című dalt MAJDNEM sírtam! eddig csak egyszer (kétszer) sírtam! a Ginga Nagareboshi Gin és a folytatásán a Ginga Densetsu Weed című külön kiemelem Animén! elsírtam magam! pedig ez ezek durva gyilkolászós rajzfilmek! (még Decemberben néztem meg őket)


13/L

2010. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az elözö elötti vagyok és szerintem itt nem csak a filmekre kérdez ár az illetö:) de nemtudom inkább megyek tanulni ma már osztottam eleget:)
2010. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!