Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postán a sima gyártói csomagol...

Postán a sima gyártói csomagolással (dobozzal) fel lehet adni csomagot belföldön?

Figyelt kérdés

Van egy szappanadagoló, amit el szeretnék postázni. Tudom, hogy lehet postai kartondobozokat is venni, de ha már megvan az alapdoboza feleslegesnek érzem, hogy egy másik kartonba tegyem és úgy adjam fel.


Ilyen, erről van szó:


[link]


Ha ezt simán leragasztom felül és beviszem a postára az úgy jó? Elfogadják így egyáltalán? Vagy szerintetek nem érdemes, vagy valami védőcucc (fólia vagy bármi) legyen rajta?



2021. nov. 24. 18:31
 1/3 anonim válasza:

Így is feladhatod, elfogadják, azért ragaszd le a nyitható részeket.

Mivel törékeny én bebugyolálnám egy pólóba nehogy megsérüljön útközben.

2021. nov. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elfogadom, de ha összetörik, és nem jelölöd, hogy törékeny, az nem az én felelősségem. :)
2021. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy nincs benne semmi törékeny. De lehet végül csak veszek pár száz forintért a legkisebb kartondobozt, aztán abba teszem bele és kitömöm a felesleges hézagokat a dobozban. Csak igényesebb megoldás így. :)
2021. nov. 27. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!