Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok fehér mániás?

Miért vagyok fehér mániás?

Figyelt kérdés
Tehát, fehér bőröm van de nem hófeher, ha nyáron lebarnulok rendesen rosszul vagyok, mivel egyszerűen nem tetszik, és fehéritő krémeket használok,nekem jobban tetszik az, hogy kimegyek a napra és virít a bőröm a fehersegtol, mint amikor kreol a bőröm.. és állandóan azt nézem hogy fehérebb e vagyok, vagy hogy ki feherebb tőlem meg ilyenek, szerintem nagyon szép a kreol bőr, de nekem egyszerűen nem tetszik... meghát a fehéritő krémek elég károsak nem?
2021. nov. 24. 21:59
 1/4 A kérdező kommentje:
De azt is hallottam, hogy a fiúk többségének jobban tetszik a kreol bőr..
2021. nov. 24. 22:05
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tetszik a kreol bőr... ;-)

Amennyiben nem tűnsz feltűnően sápadtnak, akkor minden oké. A nordikus típusnál ez teljesen természetes, bár ők nyáron sem igazán barnulnak le, inkább kissé kipirosodik a bőrük, mivel nem bírják a napot. Szóval az ember színe fehér és kész! :)

2021. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb olyan színű bőröm van, mint Leyla Tanlarnak, (Csak pár árnyalattal világosabb)
2021. nov. 24. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, hogy tudat alatt rasszista vagy és így jön ki a fehér felsőbbrendűségi komplexusod.

Próbálj enni egy banánt, hátha segít.

2021. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!