Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20mg nikotin az hány % az e...

Lucaaa_vagyok kérdése:

20mg nikotin az hány % az e cigarettánál?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni hány %-os így az e cigim ha 20mg nikotint tartalmaz. Nem irtal oda hany szazalekos es szeretnem minnel hamarabb megtudni
2021. nov. 25. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Luca, mennyi idős vagy, 10?

Ha egy ilyen kérdést felteszel, és nem látod, hogy mi a probléma vele, akkor nem lehetsz több annál. Szerintem ne e-cigizz, pláne ne nikotinosssal!

2021. nov. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazad van bér 15 vagyok és nek akartaím a váltot megnézni
2021. nov. 26. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Jézusom, a helyesírásod is borzasztó.


Milyen liquided van, és mekkora mennyiség? Ahhoz, hogy százalékos arányt lehessen számolni, ismerni kell a teljes mennyiséget, és annak nikotinarányát.

Vagy lehet, hogy 20 mg/ml-es liquided van? Azért ezt nem hinném, az elég erős (bár én szívtam 24 mg/ml-es lötyit is), de itt Európában jellemzően 18 mg/ml a legerősebb, amit lehet kapni.

2021. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Xd a helyesirasom azert rossz mert gyorsan irok nem azert mert hulye vagyok es nem tudom hogyan kell leirni egy szot de ha csak bantani jossz ide el is tunhetsz a picsaba
2021. dec. 18. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!