Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Media Marktban miért nem...

Media Marktban miért nem lehet semmit se átvenni személyesen, csak akkor ha az adott üzletben készleten van?

Figyelt kérdés
Nevetségesnek tartom, hogy az ország egyik legismertebb és legnagyobb boltja képtelen a termékeit átszállítattni. Millió másik jóval kisebb üzletnél ez nem gond, hogyha kijelölök egy átvételi pontot akkor oda szó nélkül átviszik ingyen, de a nagy MM-nél ha rendelek 3 dolgot az 3 különböző helyen létezhet csak.

2021. nov. 27. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendeld házhoz.
2021. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért furcsa, mert van olyan Media Markt, ami pick pack point.
2021. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokkal a kibertámadás miatti nagy leállásuk előtt rendeltem a webáruházukból, átvételi helyként kiválaszthattam a hozzám legközelebbi áruházukat, még időpontfoglalást is felajánlott az átvételhez. Az árukereséskor kiírta, hogy …. áruházban nem átvehető, máshonnan hozták oda.

Most is látom az időpontfoglalási ajánlást online odarendelés átvételére: [link]

Nem tudom, hogy a sokk utáni újraindítás után hogyan van; illetve, lehet, hogy a Black Friday, illetve a már érezhető karácsonyi megrendelések miatt most nehézkesebben működnek.

2021. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!