Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitt kellene csinálnom?

Mitt kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

A szuleim, tehát anyukám meg apukám, szó szerint leszarnak, Cégjük van, éshát rengeteg a dolog, igazából ez nem is fáj, van egy 9 éves öccsém, ő bele van bolondulva a playstation játékokba, ebbe a 3D-S szemüvegbe, meg a tabjába, (Németországba élünk, már 7 éve)


Na.. és itt vagyok én egyedül. Tudni kell rólam, hogy nagyon magamnak való vagyok, és minden második ember szerint, depressziós, eszméletlenül tudd idegesíteni, ha anyámék idegen embereket hoznak fell a házunkba, (Munka ügybe) de ha nem is munka ügybe, akkor is rettentően idegesít, igazábol őszinte lesszek, amikor még anyukáméknak nem volt ez a cég, akkorse nagyon foglalkoztak velem,

Sok barátom van itt, de egyikse olyan mint egy magyar barát. Sok ismerösünknek van itt cégje, és igazából nem tudom miért, de nagyon fáj látni, hogy a velem egy koruak, hiába van a szüleiknek sok dolguk, meg ilyenek, akkor is elvannak, ha láttom őket valahol, mármint ezeket az ismerősöket, akkor mindig láttom az adott lányokat, barátokkal/rokononkal/unokatesokkal


Nekem itt nagyon nincsenek rokonaim, csak a mamám, papám, de ha lenne is, akkor is az én rokonaimat inkább hagyjuk..

És tök jó lenne nekem is, ha pl lenne egy fiú unokatesom, aki velem egy idős, vagy egy fiú haverom, vagy akkár egy lány, aki itt van velem, az öccsém még picike.


2021. nov. 28. 09:23
 1/1 anonim válasza:
merre laksz és hány éves vagy?:)
2021. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!