Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted mi az igazság?

Szerinted mi az igazság?

Figyelt kérdés
Kértem kölcsön GYK-n húszezer forintot (számlára utalva), és azt mondtam holnap visszaadom. A válaszok kivétel nélkül arról szóltak, hogy biztos nem adom vissza, ezért nem végül nem is adott senki. Szerinted tényleg ez az oka, vagy valójában akkor sem adtak volna, ha teljesen biztosak lehettek volna benne, hogy visszaadom?
2021. nov. 29. 21:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, csak azért nem adtak, mert féltek, hogy nem adom vissza
Nem, valójában azért nem adtak, mert semmi segítő szándék nincs bennük
11 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Aha, higgyem is el. Idióták.
2021. nov. 29. 22:10
 2/9 anonim ***** válasza:

Én azért nem adok, mert lenyomozható lennék.

Másrészt akárkinek meg nem is adnék csak pofára.

2021. nov. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2021. nov. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogy lehetne biztos bárki is, hogy egy ismeretlen vissza fogja nekik adni a pénzt??

Én rendszeresen szoktam kölcsönadni pénzzavarral küzdő ismerőseimnek. De van, akitől úgy kell hónapok alatt visszakönyörögni a két napra kölcsönadott pénzt, nekik már nem adok. Ha pedig az utcán odajönnél így ismeretlenül, akkor se adnék, mert az nagy valószínűséggel örökre szólna.

2021. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Hogy lehetne biztos bárki is, hogy egy ismeretlen vissza fogja nekik adni a pénzt??"


Hol kérdeztem bármi olyat, amihez ez releváns lenne??

2021. nov. 30. 17:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát azzal kezdted, olvasd vissza.

"Kértem kölcsön GYK-n húszezer forintot"

A "kölcsön" az azt jelenti, hogy visszaadják. Ha csak elteszed, és nem adod vissza, az már nem kölcsön.

2021. dec. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A kérdés arról szólt, hogy adtak volna-e kölcsön, ha pontosan tudták volna, hogy visszaadom?

Ha erre a válasz nem, akkor csupán kifogás, hogy nem fogom visszaadni. A valódi válasz, hogy semmilyen segítő szándék nincs bennük.

2021. dec. 1. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Mitől lett volna biztos, hogy visszaadod? Otthagytad volna letétbe az autódat, vagy mi?
2021. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, neked van agyad?
2021. dec. 2. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!