Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaparós sorsjegyeket arusito...

Kaparós sorsjegyeket arusito helyeken van egy papir, hogy melyik szamu szelveny fizet/nem fizet es mennyit vagy hogy mukodik?

Figyelt kérdés
Visszavittem a nyero kaparost, ra se nezett a papirra, megnezte a hatuljan a sorszamat es egy papiron leste, hogy 1000 Ft. Ez hogy mukodik?
2021. nov. 30. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kódok vannak a lekapart felület alatt.

A sorozatszám pedig egy plusz azonosító.

A papíron azt "leste", hogy létező, és eladott sorsjegyet vittél vagy nem.

2021. nov. 30. 19:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdés konkrétan arra irányult, hogy egy kaparós sorsjegy nyertessége csak a rajta lévő azonosítószám(ok egyike) alapján beolvasható-e, akkor a válasz nem. Nem igaz az a konteó, hogy a boltosok előre kiválogatják maguknak a nyertes szelvényeket, és a nem nyerteseket adják el.
2021. nov. 30. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyomdászként megerősítem, higy a nyomógépen dolgozók sem tudják, melyik a nyertes.
2021. nov. 30. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Így van ahogy írják. Szám alapján nem lehet tudni. Szép is lenne :)

Viszont érdekesség hogy vannak rajta betűk, jelek. Van olyan haverom aki csak megkaparja egy kicsit a közepe táján, és tuja hogy a szelvény nyert-e - vagy sem. Ha nem nyert úgy dobja is ki a kukába (hogy 98%-ban le se kaparja a többit).

2021. dec. 1. 08:35
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
4# Igen annyi a lényege, hogy 3 betű szokott rajta lenni össze vissza. Ha mind 3 különböző, akkor nem nyert, ha megegyezik mind, akkor nyert.
2021. dec. 2. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:
5, Ja, értem, köszi. Jó ezt tudni ;)
2021. dec. 2. 11:20
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt uvegtigris ota sejtem, hogy az eladok se tudjak a nyeroszelvenyeket.

De akinek visszavittem nem csippantott. Amit lekapartam az alatt volt egy kod, ami alapjan tudta hogy 1000 ft lesz?

2021. dec. 2. 19:26

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!