Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudok szép...

Egyszerűen nem tudok szép lenni a szalagavatóra, miért megy ez másoknak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ronda az arcom és nem is tudok sminkelni, nincsenek is sminkjeim, a szüleimnek meg nincs pénze ilyenekre, vagyis nem akarom hogy ilyenekre költsenek. A hajam semmilyen, nem tudok vele mit kezdeni, szintén nem akarnék pénz a fodrászra, meg nem is áll jól hullámosan szerintem, nem tudom.

A ruhám nagyon egyszerű, semmi extra műkörömre sincs pénzem és kicsik a körmeim.

Egyszerűen hányadékul nézek ki, mindenki szép lesz én meg mint egy darab szar, szegény szüleim.

Mások miért tudnak ilyen szépek lenni?

Emiatt nincs kedvem az egészhez, konkrétan sírhatnékom van ha rá is gondolok



2021. nov. 30. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

“ Mások miért tudnak ilyen szépek lenni?”


Fentebb megadtad saját magadnak a választ:

- Fodrász

- Smink(es)

- Szép ruha


A szalagavató nem az a kategória, amit otthon okosba’ meg tudnál profira oldani. De ha nincs más lehetőséged, akkor csak moss hajat, öltözz fel tisztességesen, az is teljesen jó. Sminknek meg elég egy egyszerű szemfesték, az talán megy.

2021. dec. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy osztálytársam csinálta a hajamat és ki is sminkelt. Műkörmöt nem csináltam, mert az szerintem ronda plusz zavar. A ruhám mondjuk szép volt, de mindenkinek szép ruhája volt. Tudod, hosszú és fehér.

Szerintem kérdd meg valamelyik ügyesebb barátnődet.


Ismerek olyat, aki maga varrta a ruháját pár éve.

2021. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!