Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » E-cigit miért nem bírom?

E-cigit miért nem bírom?

Figyelt kérdés

Évek óta töltött cigit szívok. Elsősorban a szaga miatt,meg még több okból szeretném ezt használni. Megvettem,összeraktam,stb. Első szívás oké volt, aztán fél óra múlva majdnem kiégett a tüdőm. Anno használtam már ilyet,ott is túl erős volt, rögtön felköhögtem,ez pár éve volt. Azt hittem csak rosszat vettem,de ezek szerint nem. Ez más márka.

A liquid a gond? Miért lehet ilyen erős? Nekem nem kell ennyire, épphogy érezzek valamit. sima dohányboltos liquidet vettem hozzá,1100Ft,kicsi fekete dobozban van,szinte mindenhol ott virít.. ötleteket várnék mi lehet a gond vele.



2021. dec. 1. 01:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy magas a nikotintartalmú a liqvid vagy csak kell egy kis idő a tűdődnek. Vape-től nagyon sok mindenki köhög az elején, 1-2 hét és abba marad, de ha hosszabb távon szeretnéd használni érdemesebb lenne kikevert liqvidet venni a dohány bolti helyett vagy magadnak keverni
2021. dec. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyböl tüdöre szívd,ne úgy mint a cigit.
2021. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Most megpróbáltam egyből tudore, ugyanúgy szét marr mindent belül...nem értem.

Megpróbálok venni valami másik liquidet..

2021. dec. 1. 10:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a liquid PG tartalma túl nagy (lehet, hogy egy kicsit allergiás vagy rá), vagy a nikotin tartalma. Próbálj meg nagyobb VG arányú, kisebb nikotintartalmú liquidet használni.
2021. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hát nevetek mikor láncdohányos ismerősem beleszívnak a 3-as erősségű vapembe és köhögőrohamot kapnak. azt tudom elmondai 4 év után, hogy akár egy szál cigitől másnap reggel köpködöm a slejmet, a véptől meg az ég világon semmi. egyelőre. biztos nem egészséges, de hogy én semmilyen negatívumról nem tudok beszámolni az biztos.
2021. dec. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5


A köhögőroham azért van, mert az e-cigi gőze teljesen más, mint a bagó füstje, ráadásul a meleg gőzben lévő PG feloldja az ember torkában lerakódott slejmet, ez megköhögtet.

2021. dec. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elvoltam a boltban,ahol vettem. Ajánlották a porlasztó cserét ott is,mivel a Liquid nikotin mentes volt. Kicseréltem, azóta jó,tudom szivni,és kellemes. Köszi a tippeket!
2021. dec. 3. 23:56
 8/10 simad ***** válasza:
Nikotin mentessel hogy akarsz átszokni? Ha nem kap a szervezeted nikotint 2 nap múlva reszketve fogod húzni az analógot...
2021. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy hol írtam ilyet,hogy teljesen át akarok szokni. Egyszerűen vannak szituk,ahol ezzel potlom a cigit... nyilván nem a reggeli kv mellé e cigizek... ugyanúgy rágyujtok a rendes cigire is bár nem is értem miért magyarázkodom.. mindketto megy...:DDD
2021. dec. 28. 15:36
 10/10 simad ***** válasza:
Rendelj netről liquidet és nikotin shotot aztán meglátod már cigi sem kell.
2022. jan. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!