Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki ez az A.J.Christian?

Ki ez az A.J.Christian?

Figyelt kérdés
A youtubon találtam ez valami jósolgatós fickó?Már ezek a kinevezem magam jósok is úgy nőnek ki a földből mint a coachok?

2021. dec. 2. 20:47
 1/6 anonim válasza:
85%

Szia!


Ha olvastál már spirituális tanításokat, vagy néztél ezzel kapcsolatos dokumentum filmeket, akkor észreveheted, hogy nem beszél mellé. Számomra abszolút hiteles.

2021. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem neki sincs mindenben igaza meg ugye az övé is csak egy nézett mint ahogy minden ilyen hit meg ilyesmi is csak egy nézett csak ezt valaki konkrétnak állítja be mindig
2021. dec. 17. 17:30
 3/6 anonim válasza:
100%

A spirituális tanításokat nagyon nehéz az ember számára érthetően megfogalmazni, hiszen az elme jelentősen korlátolt felfogóképességgel rendelkezik.

Mire gondolsz amikor az írod, hogy nincs mindenben igaza?

2021. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3/


Ez a baj,hogy a mai világban pont abból is van rengeteg feszültség,hogy valaki hisz valamiben és azt úgy terjeszti,hogy az úgy is van.Pont mint a vallásnál ugye van aki abban találja meg a reményét de még nem kötelező,hogy mindenki higgyen istenbe de aki nem hisz aki hisz annak a szemében sokszor buta aki nem hisz.Én sosem rajongtam a spiritualitásért mert igen van igazuk is meg nincs is csak ők úgy adják elő,hogy mindenben igazuk van.Azt is tudom,hogy vannak tudati szintek de nem lehet mindenki a legmagasabb tudaton mert akkor jobb hely lenne a világ elméletileg de gyakorlatilag még akkor sem biztos

2021. dec. 17. 23:26
 5/6 anonim válasza:
Jó jel, hogy már elkezdett érdekelni a téma. Kik vagyunk, miért élünk, hova tartunk? Írtam neked privát üzenetet, könyvajánlóval. :)
2021. dec. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Még egy észrevétel. Kedves kérdező! Megfigyelted azt, hogy mit mond A.J.Christian a videói elején? Ott a lényeg. ;)
2022. márc. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!