Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok nekem feladatokat...

Írnátok nekem feladatokat gólyaavatóra?

Figyelt kérdés

Idén mi csináljuk a gólyaavatót.Csak az a gond,hogy osztályfőnökünk azt mondta,hogy nem lehet szívatós...


Nekem ami leginkább tetszik az ez:

Osztályonként 5 embert kell kiválasztani.Egy nagy tálba kell teszünk lisztet és elrejtünk benne cukrokat.Ezt kell megtalálniuk az arcukkal,de úgy,hogy előtte be kell vizezni az arcukat.

Szerintetek ez szívatós?Szerintem nem.


Szóval légyszi írjatok vicces,picit szívatós feladatokat!

Köszi:)


2010. szept. 5. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

nálunk volt olyan hogy minden osztályból 6-6 vagy 5-5 embert kiválasztottak, mindenkinek a lábára rákötöttek felfujt lufikat, és az "ellenségnek" rá kellett lépnie a másik osztály tagjainak a lufijaira.

amelyik osztálynak először durrant ki az összes lufi az vesztett

2010. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöméknél az volt, hogy osztályonként pár ember beállt az ablakok alá, ahonnan nyers tojásokat dobáltak le, és el kellett kapni őket egy jogúrtos pötyölben. :D volt tojás mindenütt xD
2010. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az kedvencem, mikor szereztek pár gördeszkát, és wc pumpával hajtják magukat a gólyák...

Faltolás, lámpafújás, éneklés

2010. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!