Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szokták vagy mire...

Miért szokták vagy mire szokták itt a gyakorikerdeseken azt "mondani" hogy "terhes vagy"?

Figyelt kérdés
(mikor nem is terhességről van szó)
2010. szept. 5. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűen csak hülyék a válaszolók, és azt hiszik hogy ez vicces. A nyakamat ráteszem hogy ennél a kérdésnél is beírja valaki hogy: "terhes vagy"
2010. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem hülyék a válaszadók :)

Szerintem eléggé egyértelmű: rengeteg (szinte megszámlálhatatlan) kérdés kezdődik úgy, hogy "terhes vagyok?", egy idő után ez baromi idegesítő, és ha van valami olyan kérdés, aminek nincs túl sok értelme, akkor jön ez a jól hangzó válasz :)

2010. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorikerdesek egyik leggyakoribb kérdése, hogy "ez és ez történt, most terhes vagyok?". Sok kérdés elég egyértelmű, ezért vicces, ha felteszik. Továbbá ott az örök igazság: érettnek hiszi magát a szexre, de nem érett a védekezésre. Szóval mára már ez a hülye kérdésre hülye válasz egyik elterjedt formája.
2010. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
Azt is jelentheti, hogy a kérdés "terhes", azaz terhet jelentett a felesleges elolvasása.
2010. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!