Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet youtube videó...

Hogy lehet youtube videó nézéssel pénzt keresni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézéssel nem hiszem, legfeljebb ha te csinálsz videót, és azt nézik mások, de ott sem egyből, bizonyos kritériumoknak meg kell felelni, de ez ott pontosan le van írva.
2021. dec. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sehogy, játékkal tudsz. Én is azzal keresek de aprópénz, nekem már az is sok.
2021. dec. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Folyton jön róla reklám de csak a humbug megy a weboldalon is ahova irányít hogy regisztrálj hogy megtudd hogyan. Nemsokra a reklámra a következő reklám már úgy hangzott. Szia. Láttam hogy a weboldalamon jártál viszont elfelejtettél bereigisztrálni blabla...na mondom csá át is ugrottam.
2021. dec. 5. 16:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Előbb mondják meg a mikéntet azután tudom eldönteni szeretnék-e regisztrálni..addig minek? Utálom az ilyet.
2021. dec. 5. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek általában kamuk, vírusok, vagy netán pénz lehúzások, szóval hagyd inkább szerintem.
2021. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ez tipikusan az adj pénzt és megmondom hogy szerezz pénzt módszer! :)
2021. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kb...

Nagyon haragszok ezekre.

2021. dec. 12. 12:13
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért mert ennyire hülyének néznek, de főleg meg azért mert valakinél bejön.

És nem szégyellik ezt csinálni..

2021. dec. 12. 12:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!