Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 22eves vagyok és 27hetes...

Vargavivi948 kérdése:

22eves vagyok és 27hetes terhes hetfo óta nagyon beteg. Kohogok fejem faj hátam faj tüdőgyulladás tüneteim vannak . Covid tesztet nem csinaltattam . Félek menni orvoshoz . Nem akarom hogy bent tartsanak. Volt aki terhesen volt covidos?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvosod mielőtt nagyobb lenne a baj.
2021. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Én nemrég (szerintem) az voltam, de nem teszteltettek.

Elmondtam a panaszaimat, amik egyébként főként nátha tünetei, a hangom is elment egy hétre, kaptam láz és fájdalomcsillapítót és egyébként ennyi volt.

Mellette használtam a tenger vizes orrspray-t és a párásítót.

Mást nem nagyon tudtam tenni, viszont szagokat es ízeket 5 hete nem érzek, de ezen kívül szerencsére már jól vagyok.


Egyébként először Én is vacilláltam, hogy beszéljek-e az orvossal, mert vizsgálatok stb, nem akartam Én se befeküdni, de végül nem lett semmi gond :)


Jobbulást!


26hkm

2021. dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Ha csinálsz egy tesztet, attól nem leszel covidos! Vagy az VAGY, akkor pozitív, vagy NEM, akkor meg negatív.

Ha covid-pozitív vagy, akkor a magad és a gyereked életével, egészségével játszol megfelelö kezelés nélkül.

2021. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha már most ilyen felelőtlen vagy,mi lesz később? Akár a babád életével is játszhatsz most
2021. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!