Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem ANGOLból...

Valaki segítene nekem ANGOLból? Pls. és valaki nem korrepetálna MSNen keresztül? Fontoslenne.

Figyelt kérdés
most angolból kéne írni 1 oldalt a családomat bemutatni..de nemnagyon tudok mondatot szerkeszteni :s sose tudtam túlságosan. 15/L köszönöm
2010. szept. 5. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz belőle, hol akadtál el(ugye nem holnapra kell...?)? Az egy oldalt kézzel kell írni? Csak mert akkor nagyon egyszerű, csak tudni kell, mit szeretnél írni :)


16/F

2010. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

írdbe webfordítóba, értelmetlen dolgokat fog kiadni, de egy kettesre elég lesz :P

19/F kettes angol érettségivel :(

2010. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát holnapra kell és kézzel :D hát egszerűen nemtudok mondtatot írni nemtudom/nemértem az igeidőket h mikor mit kell használni ezt nem értem.és mi általánosba szartse csináltunk órán :S akkor nemtudsz segíteni? msnen nem tudnál segíteni?(:
2010. szept. 5. 20:24
 4/11 A kérdező kommentje:
írtammár de az szar :'D és nem kettes kell nekem.>< meg ofőm az angoltanár és nemakarok beégni h hüléyeségeket írtam.xd deazért köszi (:
2010. szept. 5. 20:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Hmm, miért csak most kezdesz hozzá, ha tudod, hogy nem tudod és volt rá időd? :P

Mit szeretnél mondani a családodról? Hányan vagytok, hány évesek vagytok, mi a munkátok, hobbitok, stb., gondolom. Lehet kitalált is, igaz? :)

2010. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

*Ja és sosem értem, hogy mi a fenének írják be, hogy webfordító, mikor - ahogy mondtad - az szar(t sem ér).


első

2010. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tnap is neki akartam fogni csak nemjött öszze :$ hát gondolom azért ne kitalált legyen :D de am igen ilyen általános ki hány éves apa anya tesó kutya mama.xd hol dolgoznak stb.csak azt nemtudom h az ilyen was were has got in on.xd h mikor kell :'D vki elmagyarázhatná ><.
2010. szept. 5. 20:31
 8/11 A kérdező kommentje:
naszal valaki segítene is vhol?:/ (mondjuk msn-en)
2010. szept. 5. 20:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Na ugyan nem a legjobb angolos vagyok, de megszánlak.

Mondj magyarul pár mondatot, teszek egy próbát lefordítani.

2010. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(Vagy priviben mondj msn-t az is megfelel.)
2010. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!