Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Deichmannban vásároltam egy...

Deichmannban vásároltam egy cipőt, ami nagy lett, kicserélik másik üzletben is vagy csak ott ahol vettem?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Lett? Az már akkor is nagy volt, amikor vetted. Pénztártól való távozás után nem szoktak reklamációt elfogadni. Én egy DVD-gyűjteménnyel jártam úgy, hogy otthon derült ki: nem az eredeti szinkronnal árulták, de nem vették vissza, mondván hogy a termék nem hibás. Cipő esetében ráadásul nincs olyan kifogás, hogy csak otthon derült ki, hogy nagy. Mindenestre próbáld meg: ha az utcára még nem léptél ki vele, akkor lehet, hogy visszaveszik.
2021. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A deichmann eleg nagyvonalú, ha latdzik h nem hirdtad, jó esellyel visszaveszik.
2021. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ki.
2021. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1es. És mi van ha nem magának vette? Okoska
2021. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4: Akkor az van, hogy az eladó pont lesz*rja, kinek vette. Másnak cipőt venni olyan, mint a szerencsejáték: többnyire nem jön be. Ha a Deichmann szabályzata lehetővé teszi, akkor is visszaveszik, ha magának vette, de közben meggondolta magát; ha meg nem teszi lehetővé, akkor sem veszik vissza, ha másnak vette, de kicsi/nagy. Üdv: Okoska
2021. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5# visszaveszik!Blokk,címke. Mielőtt oksokdosz járj utána. A dvd gyűjteményed teljesen más tészta,mint egy cipő aminek nem lett jó a mérete. Egy cserekérelem nem számít reklamációnak sötétke
2021. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: Szoktam járni a Deichmannba, de eddig még egyetlen cipőt sem kellett visszavinnem az eddigi kb. 10 közül, amit ott vettem. Gondolom, te kevésbé vagy sikeres vásárló, ezért tapasztalatból próbálod osztani az észt! Nyugi, nem kell összeveszned egy vadidegennel, egy másik vadidegen rossz választása miatt. (Én is úgy zártam a mondandómat, hogy ha nem járt vele még kinn az utcán, akkor valszeg visszaveszik.) Üdv: Sötétke :D
2021. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7# képzeld én magamnak vásárolok és felprobálom ,így elégedetten távozom. Összeveszni? Nem süllyedek le a szintedre ne aggódj.De ha te nem tapasztalatból osztod az észt,akkor egyáltalán minek szólalsz meg?

Szerintem pihenj egyet,rádfér. Zárom a veled való kommunikálást és folytatom értelmes emberekkel. Szervusz

2021. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1-est inkább engedjük el.


Többieknek nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2021. dec. 5. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!