Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találkozhattam Oscar Isaac-kel...

Találkozhattam Oscar Isaac-kel a metrón? Mármint a forgathatott úgy hogy most Magyarországon lenen? Tudom hogy most volt a Moonknight nemrég de azóta nem volt új dolga?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted ő metrózni fog? :D
2021. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk a star wars címkét nem igen értem (jó az egy dolog hogy kőbánya hasonlít a tatooine-ra de azért ez túlzás)


Amúgy meg persze majd pont metrózgatni fog egymaga ha ő is lett volna a perui indiánok már a metróra szállása előtt el lopják a telefonját meg úgy mindenét

2021. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2: Oscar Isaac alakította Poe Dameront, a legtöbb ember valószínűleg innen ismeri őt...
2021. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze tudom csak felhoztam. De így most módosítom a hozzászólásom egy részét.

"Amúgy meg persze majd pont metrózgatni fog egymaga ha ő is lett volna a szinesfém orientált buckalakók már a metróra szállása előtt el lopják a telefonját meg úgy mindenét"

2021. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!