Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nagy rondalo fan vagyok ezért...

Nagy rondalo fan vagyok ezért nemrég néztem utána hogy jön Magyarországra Budapest re a puskás arénában lesz Június 15. Aki esetleg ennél többet tudna, mennyi oda a jegy? És hol lehet vele képeket csinálni?

Figyelt kérdés

#Cristiano Ronaldo jön Magyarországra
2021. ápr. 28. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
A jegy a magyar ultráké, de a divatmajmoké
2021. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ez mit jelent ? :) Normális választ kértem nem ilyet.
2021. ápr. 28. 11:15
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
A covid alatt biztos nem áll le veled fényképezkedni egy sportoló se.
2021. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért a válaszokat! Mondjuk nekem nem a kép lenne a fontos hanem az hogy lássam 😚de úgy gondoltam ha már ott vagyok akkor egy kép mehet de biztosan nem én leszek az akit ki fog magának
2021. ápr. 28. 17:20
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted a covid alatt kockáztatni fogja az EB-jét azzal, hogy téged vagy bárki mást "ki fog magának"?
2021. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmit se lehet tudni. Bár írta valaki hogy covid alatt pár emberhez oda megy képet csinálni, a meccsen vagy utána. Mivel be vagyok oltva van kártyám és csak kártyával lehet eleve be menni mert a nélkül nem engednek be mert nyilván fertőzött emberek közé nem fognak védett embereket oda engedni. És nekem amúgy se a kép a fontos hanem az hogy lássam. De bezzeg arra senki se válaszol hogy mennyi a jegy, de sértő kommenteket tudtok írni 😂 egy normális ember sincsen...
2021. ápr. 29. 08:42
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Mennyi a jegy? Szerinted mi honnan tudjuk? Aki itt meg tudja ezt mondani, az ugyanúgy beírja a Google-be. Neked ez miért nem megy. Szerintem nem írtam semmi sértőt azzal, hogy covid alatt biztos nem fognak fényképeszkedni a sportolók. Aki azt írta, hogy igen, az meg egy idióta. Józan ésszel bele kellene gondolni a dolgokba. Hiába vagy beoltva, az arra jó, hogy ne legyenek (komoly) tüneteid, attól még ugyanúgy elkaphatod és továbbadhatod. Ha csak annyi a fontos, hogy lásd, akkor keress rá, mennyibe kerül a jegy, ha árulják már egyáltalán. Ha nem, akkor mi mégis honnan tudjuk? Ha tényleg be vagy oltva, akkor felnőtt ember vagy, nem kellene, hogy ez meghaladja a képességeidet.
2021. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem pont rád értettem. De már kiskorom óta szeretem Ronaldot és lány vagyok. Felnézek rá mert olyan sok jó dolgot tett de ez lényegtelen. Googleon meg nem ír ki semmit, nem véletlenül kérdeztem, írtam ki ide.
2021. ápr. 29. 08:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Szombaton (szept 4.) Debrecenben játszik CR a Nagyerdei Stadionban a portugál válogatottal:

[link]

2021. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja: és 2-3 ezer Ft a belépő!!!

[link]

2021. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!