Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondja folyamatosan azt...

Miért mondja folyamatosan azt valaki hogy kedves vagyok? Nem szándékom, hanem alapnak érzem hogy úgy cselekedjek ahogy cselekszem.Néha olyan mintha gúnyolódna..

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 20:41
 1/5 Honorius válasza:
A hangsúlytól is függ, hogy mondja az illető. Mikor mondja, és mire ezeket neked? Lehet szavajárása is… Pl van egy testben erős munkatársnőd, és azt mondod neki: legalább nem fázol fűt a zsír… ha erre mondja, hogy kedves vagy akkor sanszos, hogy nem arra gondol amit jelentene a “kedves vagy”. :D
2021. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem. nem ilyesmiről van szó :)

Rokon, távoli de rokon, szüksége volt valamire és én adtam oda neki kérés nélkül, meg néhány infót amit tudtam, és elmondtam neki, meg felköszöntöttem pár hete üzenetben, írásban is azt írta hogy kedves vagyok

2021. dec. 6. 21:16
 3/5 Honorius válasza:
Szerintem akkor szójárás, és nem rosszból írta/mondta. :)
2021. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehet :)
2021. dec. 6. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hallottam már beszélgetni embereket, akik minden mondat végén olyasmit mondtak, hogy tudod tesókám...elég fura volt :)
2021. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!