Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy rúgok...

Miért van az, hogy rúgok félálmomban?

Figyelt kérdés
Hát már majdnem elalszok amikor arra ijedek fel, hogy rúgok egyet és a rúgással azonosan azt érzem, mintha lezuhantam volna valahonnan, megbotlottam volna a lépcsőn vagy elejtettem valamit. Mitől vannak ilyen érzéseim mikor félig már alszok?
2008. dec. 13. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, de nekem is szokott ilyen lenni, szinte minden este.
2008. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
nekem is, de egyre ritkábban... :|
2008. dec. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg el kezdenek az izmok ernyedni,közben meg a fáradtság is jelen van,figyeld meg magadon lehet akkor van ez amikor nagyon fáradtan fekszel le,és elég hamar elalszol de közben...

Én erre tippelek,velem is van ilyen,nálam olyankor amit írtam,nagyon fáradt vagyok,és lehet az izmok még nem tudtak úgy elernyedni,ellazulni,ahogy az agyam amilyen ütemben pihenne.

2008. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez akkor történik ha alvás közben már túl keveset ver a szived,az agy küld egy jelet a lábnak hogy "rugjon". erre átllaában fleébred az ember és visszatér a normális szivritmusa!:)
2008. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos kutatások szerint a húst nem evők gyakrabban számolnak be ilyen tapasztalatokról, mint a kiegyensúlyozottan táplálkozók, de nem egyértelmű a kapcsolat. Magnézium hiány is okozhat félálomban rugdosást, vagy lábremegést.
2009. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!