Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem jól tudom megkülönbözte...

Stellaz kérdése:

Ha nem jól tudom megkülönböztetni a mély és magas hangokat egymástól, akkor ez tekinthető a zenei hallás hiányának? És vice versa, ez a képesség lenne a zenei hallás?

Figyelt kérdés

Jó a hallásom akusztikai értelemben, nagyon magas hangokat is hallok (bár az évek múlásával már kevésbé), kikapcsolt elektronikai eszközöket, töltőket régebben ki kellett húzni a konnektorból, annyira hallottam a sípolásukat.

Ugyanakkor nemrégen egy olyan gépen teszteltem magamat, amikor jobb vagy bal kart kellett meghúzni annak függvényében, hogy magas vagy mély hangot hallok, és teljesen bizonytalan voltam benne, nagyobb részét el sem találtam. Ez összefüggésben lehet azzal, hogy pl egy gyerek cimbalomon még a legegyszerűbb mondókákat sem tudom hallás után megközelítőleg sem visszajátszani?



2021. dec. 7. 13:32
 1/1 anonim válasza:
Szerintem minden fejleszthető, de ja valami ilyesmi
2021. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!