Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan hívják azt a személyt...

Hogyan hívják azt a személyt aki a búcsúkon, vásárokon árul cukrokat, édességeket? Hivatalosan milyen nevet lehet adni ennek?

Figyelt kérdés
Diák vagyok, az önéletrajzomba kéne írni, hogy van ismeretem az árulásban mert minden nyáron besegítettem egy ismerősnél, segítettem feltölteni az árut, pakolni, mérni az adagokat, magát a fizetést lebonyolítani. Nem kaptam érte pénzt, de van benne tapasztalatom és ilyenkor érdemes ezt beleírni?

2021. dec. 7. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell ilyen reszletesen beleirni, meg meg kis is mosolyognak. Beirod h kereskedelmi eladoi tapasztalattal rendelkezel. Ha kivancsiak ra, majd interjun rakerdeznek
2021. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
cukros ember ugy hivjak miden fele cukoral sevtel meg el rontya a gyerekek fogait
2021. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cukrosbácsi
2021. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod így tökéletesen megfelel egy önéletrajzban, hogy azt írom, hogy egy cukrosbácsinak segítettem? xd Nő volt egyébként.
2021. dec. 8. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Édesipari operator.
2021. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!