Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook-on hogy lehet, hogy...

Facebook-on hogy lehet, hogy valakit nem tudok jelölni?

Figyelt kérdés
Vannak közös ismerőseink, volt párszor tiltás az ő részéről és részemről is, (nem fogom ecsetelni) most már látom az illetőt, de nem tudom jelölni, hisz nincs ott a jelölés gomb. Van 1 régebbi Facebook-om, amit már nem használok, de azon simán be tudom jelölni. És más mikor megnézte, ő is tudja jelölni.

2021. dec. 8. 09:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt nem tettem hozzá, hogy ez már hónapok óta fent áll, hogy nem tudom jelölni.
2021. dec. 8. 09:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Pl lehet egyszer jelölted, és ő törölte a jelölést.

A tiltás miatt is lehet.

2021. dec. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2021. dec. 8. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Ez most már egy jó ideje úgy van, hogy ha te már egyszer valakit bejelöltél és ő törölte a jelölésedet, azaz elutasította, a Facebook alapelveiben lett egy olyan kitétel, ha valakinek a jelölését törlöd, azaz elutasítod, a Facebook egyértelműen úgy fogja fel, hogy te ezt az illetőt nem ismered és azért nyomtál rá az elutasításra és ennek következtében nem jelölhet már téged újra ismerősnek 12 hónapig azaz 1 évig, akinek a jelölését te elutasítottad.


Ez egyébként a Facebook által védelemként jött létre ez a kitétel, ha valakinek a jelölését elutasítod nem jelölhet újból ismerősnek, hogy boldog és boldogtalan ne tudjon fölöslegesen zaklatni.

2021. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm szépen amit írtál.

Ezt amúgy nem is tudtam, amit ide le írtál.

Amúgy az a durva hogy soha nem utasította így vissza hanem nem fogadta el, illetve utána volt egy probléma köztünk, és le tiltott.

2021. dec. 8. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, de most már jó, ha te is tudod azt is, ha valakinek az ismerősnek jelölését törlöd, azaz elutasítod, mindegy, hogy akárhány közös ismerőseitek vannak egymással nem jelölhet újból be téged ismerősnek 12 hónapig, azaz kerek 1 évig, mert a jelölésnek ismerősnek jelölés a neve és ha elutasítod valakitől, a Facebook alapelveiben az új kitétel szerint, ha nem ismeritek egymást, akkor boldog és boldogtalan emberek ne tudjanak fölöslegesen zaklatni.


Örülök, hogy segíthettem neked a válaszommal kérdező! 🙂

2021. dec. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na legalább most is tanultam valami újat. ☺️
2021. dec. 24. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!