Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Dieselmagyarország legit oldal?

A Dieselmagyarország legit oldal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a problémával szembesültem hogy a blackfriday napján rátaláltam erre az oldalra és 23.000ft értékben rendeltem egy farmert. Azóta semmi hír, hogy küldik nem küldik, semmit sem tudni róla. Gondoltam felhívom őket hogy Mizu van, telefonszám természetesen nincs és az oldalon megadott reklamációs felületen mikor leírom a bajom ra nyomok az elküldése és csak egy fehér képet dob be...

Ha kamu oldal és be.optam akkor tudok ezzel valamit kezdeni hogy a pénzemet visszakapjam?



#diesel #Dieselmagyarorszag
2021. dec. 8. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát minden jel arra utal hogy rászettek,minden bizonnyal egy kamu oldal.
2021. dec. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Banknál lehet chargeback-et (utalás visszafordítása) kérni, aztán majd lesz belőle valami. Az oldalról viszont ordít hogy kamu (nincs impresszum, nem tudod kitől vásárolsz, üres az ÁSZF irreális akciók és a piackereskedelemnek ellentmondó árak vannak, tipikus webshop sablon feltöltve néhány termékkel, ilyet pár kattintásból bárki csinál, semmi nem utal arra hogy ez egy létező legális kereskedő lenne), és sajnos beszoptad. Az előbb felsorolt jelek bármelyike esetén tilos fizetni, mert átvernek, és te mindet figyelmen kívül hagytad.
2021. dec. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utólag én is észrevettem hogy nem teljesen tiszta, viszont siettem a vásárlással, céltudatosan kerestem a farmer szekciót és a nekem tetszőlegest már rendeltem is. Eszembe nem jutott hogy kamu lenne az oldal.

Köszönöm a segítséget!

2021. dec. 8. 17:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Na hat sajnos már nem tudnak vele mit kezdeni..
2021. dec. 11. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!